info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

Vyhledávání  > osoba > Teorie úzkých míst > Standardizace 
35 výsledků

 
osoba (3)
 
 
 
 
seminář (25)
 
 
článek (5)
 
 
 
1502/Image2018.jpg
Ing. Miroslav Marek, Productive systems, s.r.o.

Více jak dvacet let zkušeností se zaváděním štíhlých výrobních systémů a týmové práce v podnicích světových firem jako jsou Siemens, Continental nebo DURA, kde pracoval na technických a manažerských pozicích. Specializuje se na tvorbu a realizaci strategií založených na principech štíhlé výroby, budování štíhlých výrobních systémů a zavádění týmové práce. Certifikovaný Kaizen trenér a Kaizen manažer. Účastník studijních pobytů zaměřených na štíhlou výrobu v Japonsku, Mexiku a USA.

01.02.2015     
1311/Image1985.jpg
Ing. Michal Zgabaj, Productive systems, s.r.o.

Vystudoval obor průmyslové inženýrství na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Své zkušenosti získal jako průmyslový inženýr ve společnostech Siemens a Continental.Projektový manažer s více jak desetiletou zkušeností. Podílí se na komplexním zavádění principů štíhlého myšlení ve společnostech, zaměřuje se především na projekty optimalizací výrobních buněk,  pracovišť a layoutů, provádí tréninky metod štíhlé výroby.

01.02.2015     
1403/Image1994.jpg
Ing. Václav Vítek, Svět produktivity, s.r.o.

Projektový manažer v oblasti průmyslového inženýrství, jednatel společnosti Svět produktivity, s.r.o.. Zaměřuje se již dvanáctým rokem na komplexní zavádění štíhlého podniku ve společnostech. Úzce se orientuje na optimalizaci výrobních linek a výrobních a logistických procesů. 

01.02.2015