info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

Vyhledávání  > osoba 
59 výsledků

 
osoba (4)
 
 
 
 
seminář (27)
 
 
článek (24)
 
 
 
1502/Image2018.jpg
Ing. Miroslav Marek, Productive systems, s.r.o.

Více jak dvacet let zkušeností se zaváděním štíhlých výrobních systémů a týmové práce v podnicích světových firem jako jsou Siemens, Continental nebo DURA, kde pracoval na technických a manažerských pozicích. Specializuje se na tvorbu a realizaci strategií založených na principech štíhlé výroby, budování štíhlých výrobních systémů a zavádění týmové práce. Certifikovaný Kaizen trenér a Kaizen manažer. Účastník studijních pobytů zaměřených na štíhlou výrobu v Japonsku, Mexiku a USA.

01.02.2015     
1311/Image1985.jpg
Ing. Michal Zgabaj, Productive systems, s.r.o.

Vystudoval obor průmyslové inženýrství na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Své zkušenosti získal jako průmyslový inženýr ve společnostech Siemens a Continental.Projektový manažer s více jak desetiletou zkušeností. Podílí se na komplexním zavádění principů štíhlého myšlení ve společnostech, zaměřuje se především na projekty optimalizací výrobních buněk,  pracovišť a layoutů, provádí tréninky metod štíhlé výroby.

01.02.2015     
1403/Image1994.jpg
Ing. Václav Vítek, Svět produktivity, s.r.o.

Projektový manažer v oblasti průmyslového inženýrství, jednatel společnosti Svět produktivity, s.r.o.. Zaměřuje se již dvanáctým rokem na komplexní zavádění štíhlého podniku ve společnostech. Úzce se orientuje na optimalizaci výrobních linek a výrobních a logistických procesů. 

01.02.2015     
1503/Image2030.jpg
Ing. Vladimír Dostál, Top Function s.r.o.

Ing. Vladimír Dostál - absolvent VŠB TUO a postgraduálního studia EWE. Zabývá se inovativním podnikáním, koučingem, zaváděním principů štíhlého myšlení ve vývoji produktu, zaměřuje se především na projekty inovativního charakteru ve vývoji výrobku, provádí tréninky metody TRIZ. Své zkušenosti získal jako vedoucí vývoje a technický ředitel ve společnostech BRANO, Huisman Konstrukce a jednatel Top Function s.r.o.

01.01.2015