info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

O Portálu Svět Produktivity

Vítejte na portálu Svět Produktivity. Portálu o informacích, znalostech a zkušenostech.

Portál Svět produktivity je zde pro vás. Je postaven na myšlence jednotného místa, kde naleznete informace, podklady, znalosti, služby a další témata z oblastí, které se zaměřují na zvyšování produktivity. Klíčovou budovanou vlastností je spojení informací do souvislostí a vzájemných vazeb. Klíčovým prvkem jsou partneři portálu, kteří poskytují podklady pro jeho naplnění. 

Základem portálu je vyhledávání dle různých vlastností - není zde pevná struktura: Využijte prosím tlačítko hledat v pravo nahoře.

Myšlenka vzniku portálu

Jsou tomu již dva roky, kdy jsem začal uvažovat a přemýšlet o takovém místě. Hlavnímy podněty pro vznik portálu byly rozhovory, diskuze a vaše podněty, jak je obtížné najít informace, sdílení informací a zkušeností a možnost setkávat se s lidmi z podobných oborů. Často jsem se setkával i s názorem: "Jezdím na semináe a konference ne proto, že mě zajímají, ale proto, že se potkám s dalšími lidmi z praxe, se kterými sdílíme konkrétní zkušenosti". Začal jsem pracovat na tomto portálu a dnes můžete vidět jeho první funkční beta verzi určenou již pro vás. Budu rád za všechny podněty, myšlenky pro další vývovoj a zájem o zapojení se do spolupráce další tvorby a rozšiřování portálu (info@svetproduktivity.cz).

Ing. Václav Vítek

Co Vás zde čeká?

Na prvním místě jsou odborné články, které se zaměřují a týkají produktivity. Chceme, aby návštěvníci tohoto portálu vždy nalezli přesně ty informace, které hledají. Budeme rádi, když se zde rozvinou diskuze zaměřené na produktivitu. 

 Co přinášíme a budeme přinášet?

  • Vše na jednom místě.
  • Vše ve vzájemných souvislostech.
  • Produkty a služby našich partnerů.
  • Odborné články a případové studie.
  • Publikované odborné články našich návštěvníků.
  • Do budoucna aplikace metod a nástrojů zaměřující se na zvyšování produktivity z různých oblastí.
  • Zajímavosti ze světa produktivity.
  • A další...