info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

Trénink - Štíhlá výroba v praxi 5. 3. 2015

Image988[1].jpg

Štíhlá výroba je dnes již všeobecně známým pojmem a standardem řízení a organizace výroby v mnoha podnicích. A přesně jako je to se standardy, které mohou být dobrým sluhou, ale špatným pánem, je to i s metodami a nástroji štíhlé výroby. Při návštěvách firem se neustále setkáváme s nepochopením základních principů zeštíhlování procesů, kdy metody a nástroje štíhlé výroby jsou  používány nevhodným způsobem na nesprávných místech a v nesprávný čas. Na tomto úvodním školení k plánované řadě praktických tréninků, které firma Productive systems pořádá v roce 2015, se seznámíte s principy a zkušenostmi, které jsme získali během našeho působení u předních průmyslových výrobců, jakými jsou např. Continental, Siemens, Dura a další.

PROGRAM

9:00 - 16:00

Obsah
  1. Úvod do problematiky štíhlé výroby
  2. Základní principy fungování štíhlé výroby
  3. Druhy plýtvání a proč jsou problémem
  4. Přehled nejpoužívanějších metod štíhlé výroby - Co? Proč? Jak?
  5. Simulační hra - Může štíhlá výroba fungovat?
Komu je určeno

Tento trénink je určen pracovníkům na všech úrovních řízení, manažerům i specialistům ve výrobních firmách. Je to praktický úvod do problematiky štíhlé výroby, který může sloužit jak pro ujasnění strategických priorit manažerů, tak pro praktické pochopení akcí spojených s implementací štíhlé výroby u operátorů a operativního managementu. Pro nás je to úvodní trénink k řadě tréninků "Štíhlá výroba v praxi", které plánujeme na rok 2015.

Místo konání

Tréninky se uskuteční v prostorách tréninkového centra firmy New Dimension.

Adresa: Havlíčkova 233, 738 01 Frýdek-Místek

Cena

Cena za jednodenní trénink je  Kč (2.500 Kč pro více osob z jedné firmy, případně pro celoroční účast). 

 
 
Odborný garant tréninku

 

jednatel, projektový manažer / Productive systems, s.r.o.

Miroslav Marek

Devatenáct let zkušeností se zaváděním štíhlých výrobních systémů a týmové práce v podnicích světových firem jako jsou Siemens, Continental nebo DURA, kde pracoval na technických a manažerských pozicích. Specializuje se na tvorbu a realizaci  strategií založených na principech štíhlé výroby, budování štíhlých výrobních systémů a zavádění týmové práce.

 

 

Místo:

sidlo Productive systems s.r.o. - Frýdek-Místek

Pasivně souvisí:

Průběh tréninku Štíhlá výroba v praxi 5. 3. 2015Tréninky a semináře Productive systems 2015 - Štíhlá výroba v praxi