info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

New Dimension, s.r.o.

ND_logo_bila.jpg

Jsme společnost s koncepčním řešením v oblasti rozvoje lidí. Pracujeme s klíčovými lidmi všude tam, kde management chce získat náskok před konkurencí a tvoří budoucnost. Respektujeme dobrou zkušenost, podporujeme tvořivý přístup. Ukazujeme příležitosti, které vedou k jedinečnosti ve výsledcích. V naší nabídce najdete ověřená řešení, která vytváříme společně s vámi – partnery. Dokážeme citlivě sladit vhodné formy práce v rozvoji lidí spolu s vašimi dlouhodobými vizemi. Jsme schopni plnohodnotně vést rozvojové aktivity v češtině, angličtině a němčině.

Nabídka společnosti

V naší nabídce najdete ověřená řešení, která vytváříme společně s vámi – partnery. Dokážeme citlivě sladit vhodné formy práce v rozvoji lidí spolu s vašimi dlouhodobými vizemi.

Jsme schopni plnohodnotně vést rozvojové aktivity v češtině, angličtině a němčině.

Služby:

  • Strategie a firemní kultura
  • Rozvoj klíčových lidí
  • Individuální rozvoj osobností
  • Talent management
  • Tréninková centra
  • Štíhlé myšlení
  • Multikulturální týmy

Kdo jsme:

Náš tým našel společný smysl své práce. Pomáháme hledat neobjevený potenciál v člověku, rozvíjet ho a ukazovat všechny možné cesty, kterými se naši klienti chtějí vydávat. Vycházíme z našich praktických zkušeností z oborů, ve kterých máme jednotlivě praxi a společně uplatňujeme metodiku vzdělávání dospělých.

Neustále pracujeme na našem vlastním rozvoji, sdílíme naše zkušenosti, odborně se vzděláváme a vstřebáváme nové podněty. Tyto pak uplatňujeme při návrzích řešení u našich klientů a využíváme u toho i specializace každého z nás. Jsme fungující tým, který dohromady přináší ucelená řešení.

Kontaktní informace:

E-mail: info@newdimension.cz
WWW: www.newdimension.cz
Tel.: 595 532 660

Kontakty:

Dana Mikesková, New Dimension, s.r.o.Iveta Štvartáková, New Dimension, s.r.o.Marek Kavulok, New Dimension, s.r.o.Radka Šušková, New Dimension, s.r.o.New dimension, s.r.o.

Pořádá semináře a koneference:

Lidé dávají procesům životŠtíhlá administrativa – zlepšování a zeštíhlování na nevýrobních procesech