info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

Partneři

vychozi obrazek clanek
     

Productive Systems, s.r.o.

productives logo.pngFirma Productive systems pomáhá zákazníkům optimalizovat podnikové procesy a vytvářet nové příležitosti na trhu. Společně se zákazníky vytváříme a implementujeme takové nástroje a metody, které vycházejí z principu štíhlých procesů a zároveň plně odpovídají prostředí zákazníků a situaci na trhu. Pomáháme budovat dlouhodobě výkonné a flexibilní výrobní systémy a organizace.

Základní činnosti společnosti jsou: projekty a workshopy zaměřené na optimalizaci procesů, trénink pracovníků, sdružení expertů, rozvoj a vývoj metod výrobního systému, odborný coaching a mentoring, vyhledávání a příprava studentů a odborníků.

   

New Dimension, s.r.o

new_dimension.pngNaše společnost staví na hodnotách, tradicích a odkazu Jana Amose Komenského a Tomáše Bati. Proč jsou pro nás tyto osobnosti vzorem, pilířem a inspirací? Oba Moravané a osobnosti daleko přesahující hranice domoviny. Oba ne zcela doceněni svým přínosem pro minulost i pro dnešek. A oba svým životem a odkazem tolik přesahující dnešní hodnoty světa. Vzory potřebné morální síly a postoje pro vytváření budoucna. Tomáš Baťa je symbolem prosperity, manažerského rozvoje, ale i odpovědnosti vůči zaměstnancům a společnosti. Jan Amos Komenský pak šiřitelem myšlenky, že vzděláním se člověk stává lepší jako jednotlivec a kultivuje se jeho prostřednictvím veškerá společnost jako celek. Dobrá stavba má státi na pevných základech. Základem pro naši společnost jsou myšlenky těchto dvou osobností, k nimž se s hrdostí hlásíme a o jejichž odkaz se opíráme.


Trilogiq CZ s.r.o.

logo_new.pngOdborník na aplikace pro štíhlou výrobu (lean manufacturing), manipulační techniku, regálové systémy, průmyslové tahače

 

Top Function s.r.o.

 logo_TF_cele.jpgSpolečnost Top Function vznikla za účelem propojit a více přiblížit akademickou půdu k reálné praxi.