info

Vítejte na portálu Svět Produktivity

 

Tréninky a semináře Productive systems 2015 - Štíhlá výroba v praxi

Image988[1].jpg

Vážení zákazníci, firma Productive system, s.r.o. pro Vás připravila na rok 2015 sérii praktických tréninků a seminářů z oblasti štíhlé výroby.

Tréninky budou zaměřeny na praktické využití základních metod štíhlé výroby ve Vaší každodenní praxi a Vy máte dvě možnosti, jak tyto tréninky využít. Jednou z možností je vybrat si téma tréninku dle Vaší potřeby a získat praktické znalosti a zkušenosti v této metodice. Druhou možností je zúčastnit se celého tréninkového programu a získat kromě znalostí jednotlivých metod také návod, jak tyto metody používat ve vzájemné spolupráci a dle potřeb firemních procesů a strategie firmy.

Na seminářích se chceme zaměřit především na výměnu zkušeností jednotlivých účastníků. Díky Vaším zpětným vazbám víme, že Vám nejvíce vyhovuje struktura, kdy v dopoledních hodinách proběhnou prakticky zaměřené prezentace na dané téma a v odpolední části probíhají workshopy, na kterých dochází k výměně zkušeností a jejichž výstupem jsou návody a doporučení, jak diskutované problémy řešit.

Tréninky budou probíhat v nových tréninkových prostorách našeho partnera firmy New Dimension ve Frýdku–Místku. Tréninky budou probíhat formou krátkého výkladu teorie s praktickými příklady a s procvičením daných metod pomocí simulačních her a tréninkové linky. Semináře organizujeme v místě sídla firem, se kterými spolupracujeme, abychom Vám umožnili návštěvu jejich provozů.

Tréninky povedou naši lektoři, kteří mají dlouholeté zkušenosti se zaváděním štíhlé výroby u renomovaných firem v různých oblastech průmyslu u nás i v zahraničí.

 Lektoský tým

jednatel, projektový manažer / Productive systems,s.r.o.

Miroslav Marek

Devatenáct let zkušeností se zaváděním štíhlých výrobních systémů a týmové práce v podnicích světových firem jako jsou Siemens, Continental nebo DURA, kde pracoval na technických a manažerských pozicích. Specializuje se na tvorbu a realizaci  strategií založených na principech štíhlé výroby, budování štíhlých výrobních systémů a zavádění týmové práce.

 

projektový manager, lektor / Productive systems, s.r.o.

Václav Vítek

Projektový manažer v oblasti průmyslového inženýrství ve firmě Productives systems, s.r.o. a jednatel CPI web servis, s.r.o. Zaměřuje se již devátým rokem na komplexní zavádění štíhlého podniku ve společnostech. Úzce se orientuje na optimalizaci výrobních linek a výrobních a logistických procesů.

 

 

projektový manager, lektor / Productive systems, s.r.o.

Michal Zgabaj

Absolvent oboru průmyslového inženýrství na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Podílí se na komplexním zavádění principů štíhlého myšlení ve společnostech, zaměřuje se především na projekty optimalizací výrobních buněk,  pracovišť a layoutů, provádí tréninky metod štíhlé výroby. Své zkušenosti získal jako průmyslový inženýr ve společnostech Siemens a Continental.

Tréninky 2015:

 • Štíhlá výroba v praxi - proběhlo
 • Value Stream Mapping (2 dny) - proběhlo
 • Péče o stroj, TPM - proběhlo
 • Analýza a měření práce - proběhlo
 • Výrobní linky a buňky, štíhlý layout 17. 9. 2015
 • Kanban, tahové systémy 20. 10. 2015
 • Kaizen, 4-fázová technika (2 dny) 11. - 12. 11. 2015

Tréninky se uskuteční v prostorách tréninkového centra ve Frýdku – Místku. Cena za jednodenní trénink je 2.900 Kč (2.500 Kč pro více osob z jedné firmy, případně pro celoroční účast). Cena za dvoudenní trénink je 5.800 Kč (5.000 Kč pro více osob z jedné firmy, případně pro celoroční účast). Tréninky jsou určeny pro pracovníky na všech úrovních řízení, manažerům i specialistům ve výrobních firmách, procesním i průmyslovým inženýrům, mistrům a tým lídrům.

Semináře 2015

 • Změny nesmí bourat!!! - proběhlo
  25. 6. 2015 Frenštát p. Radhoštěm
 • Týmová práce
  15. 10. 2015 Frýdek-Místek


  Připravovaná témata
 • Lidé dávají procesům život 
  15. - 16. 9. 2015 Zlín
 • Štíhlý výrobní tok
  Listopad 2015 - termín bude upřesněn, Vsetín

Související články:

Odborný seminář - Shopfloor management - 8. 6. 2017
Trénink - Analýza a měření práce 18. 6. 2015
Trénink - Kaizen, 4 -fázová technika (2dny) 11. - 12. 11. 2015
Trénink - Kanban, tahové systémy 20. 10. 2015
Trénink - Péče o stroj, TPM 23. 4. 2015
Seminář - Týmová práce
Seminář: Změny nesmí bourat!!! 25. 6. 2015
Trénink - Štíhlá výroba v praxi 5. 3. 2015
Trénink - Projektové řízení 19. 11. 2015
Trénink - Value Stream Mapping 9. - 10. 4. 2015
Trénink - Výrobní linky a buňky, štíhlý layout 17. 9. 2015
Seminář - Štíhlý výrobní tok 26. 11. 2015